Warsztaty I

IMG_4729aWytrzymałość konstrukcji – budowa mostów (vol. 3)

19.02.2016 r. 16:00 – 17:30.

W wielkim stylu rozpoczęliśmy udział w warsztatach kreatywnych tegorocznej, VI już edycji Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha :)!
Warsztaty odbyły się na Politechnice Warszawskiej, na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Pogoda co prawda nam nie dopisała (mamy luty, a lało jak z cebra), ale to zupełnie nam nie przeszkadzało. Na brak dobrego humoru i twórczego zacięcia nie mogliśmy narzekać 🙂

W warsztatach, które przygotował WUT Racing uczestniczyliśmy po raz trzeci [2014] [2015]. Każda poprzednia edycja budowy mostów wzbudzała wiele pozytywnych emocji, była świetną zabawą, podobnie było i teraz. Tym razem jednak udało nam się zwyciężyć! Most „Presja” – tworzony rzeczywiście pod niesamowitą presją – czasową oczywiście 😉  zwyciężył i został nam podarowany! To zasługa zgranego i dobrze zorganizowanego zespołu, który tworzyły: Wiktoria Ługowska, Małgosia Kozłowska, Paulina Fronczak oraz Ola Niziołek. Most konstrukcji dziewczyn wytrzymał obciążenie ponad 40 kg! Gratulujemy, a ja składam osobiste podziękowania za taki prezent :). Dziewczyny za sprawą mostu „Presja” przeszłyście do historii naszego udziału w warsztatach!

Poza tym Dawid Reit (1a) oraz Szymon Fronczak (2a) poprawnie odpowiedzieli na pytania przygotowane przez zespół WUT Racing zdobywając nagrody ufundowane przez Organizatora. Gratuluję! Tradycyjnie na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali CERTYFIKATY potwierdzające udział w warsztatach kreatywnych Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha.

Pierwsze warsztaty za nami, a kolejne już 1 marca :)!

Anna Lewandowska

Zapraszam do galerii zdjęć:)

[fot. A. Lewandowska]