Gala finałowa 2014

baner110 czerwca na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej odbyła się gala finałowa podsumowująca IV edycję „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”. W takiej uroczystości nie mogło zabraknąć naszych uczniów – uczestników warsztatów kreatywnych oraz autorów pomysłów na wynalazek :). Uczniowie uczestniczyli w naukowym show chemicznym, obejrzeli pokaz łazików marsjańskich i oczywiście poznali zwycięzców tegorocznej edycji konkursu na wynalazek. Na koniec czekała słodka niespodzianka – oryginalne muffinki oraz zdrowa Bubble Tea. Wszyscy otrzymali też wydrukowane na drukarce 3D breloczki – logo programu.

Był to ostatni wyjazd w tym roku szkolnym w ramach zajęć pozalekcyjnych „Z Politechniką za pan brat”. Oczywiście mamy nadzieję, że w przyszłym roku weźmiemy udział w warsztatach kreatywnych, a Organizator przygotuje kolejne niezwykle ciekawe warsztaty. Dodatkowo z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że nasi uczniowie oraz absolwenci są uzależnieni od „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha” :), wyrazem czego są pytania o nasz udział w V edycji…

W nawiązaniu do absolwentów… Krzysztof Kubiak jest drugim absolwentem, który uczestniczył we wszystkich warsztatach kreatywnych, w których wzięli udział nasi uczniowie – w II, III i IV edycji Programu :).

Przypominam, że podsumowanie tegorocznej edycji znajduje się we wcześniejszym linku.

Anna Lewandowska

 [fot. A. Lewandowska]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *