Gala finałowa 2017

20 czerwca, po raz pierwszy w siedzibie firmy Robert Bosch mieszczącej się przy ul. Jutrzenki 105 odbyła się gala finałowa podsumowująca VII edycję „Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha”. Tradycją stał się nasz udział w tej uroczystości, a bliskie sąsiedztwo tegorocznej imprezy zachęcało nas dodatkowo. Dlatego mimo 32-stopniowego upału znalazły się chętne uczennice, uczestniczki tegorocznych warsztatów, na udział w tym wydarzeniu 🙂 . Zapraszam do galerii zdjęć i krótkiej relacji przygotowanej przez Magdę Brotniczuk i Karolinę Rosę, uczennice klasy 1a.

Sprawozdanie z Gali Finałowej Akademii Wynalazców Boscha

         20 czerwca 2017 roku byłyśmy wraz z koleżanką i Panią wychowawczynią na Gali Finałowej Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha, która odbyła się przy ul. Jutrzenki w Warszawie, mieści się tam siedziba firmy Bosch.
      Zobaczyłyśmy 10 najlepszych wynalazków. Prezentowane wynalazki to pomysły uczniów, które zakwalifikowano do finału. Z tych wynalazków wybrano 3 najlepsze i nagrodzono je wspaniałymi nagrodami, były to m.in.: voucher do Centrum Nauki Kopernik, urządzenia elektroniczne o wartości 1000 złotych.
       Później wysłuchałyśmy głośnego koncertu zespołu Recycling Band. Zespół Recycling Band wykonał własnoręcznie swoje instrumenty z niepotrzebnych rzeczy, m.in.: z butli na wodę, mikrofalówki oraz uniwersyteckiej ławki.
       Na koniec czekał na nas pyszny poczęstunek i świetna zabawa: zrobiłyśmy wspólne, śmieszne zdjęcia w fotobudce. Wychodząc wszyscy goście dostali firmowe koszulki Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha. W ten sposób zakończyliśmy tegoroczny udział w warsztatach kreatywnych VII edycji.

Magdalena Brotniczuk i Karolina Rosa, uczennice klasy 1a.

[fot. A. Lewandowska]