Warsztat dodatkowy II

Tytuł: Żywy kabel głośnikowy [link]
Organizator: Koło Naukowe ADek
Data: 24.03.2017 r.
Lokalizacja warsztatów: Politechnika Warszawska, MEiL

Uczennice klasy 2a, uczestniczki warsztatów kreatywnych – kolejnych prowadzonych przez Koło Naukowe ADek 🙂 – przygotowały dla nas relację z zajęć. Zapraszam! Tym razem uczniowie na warsztaty udali się wraz z p. Joanną Balcerzak, której dziękuję za zdjęcia :).

W dniu 24 marca uczestniczyliśmy w warsztatach organizowanych przez Koło Naukowe ADek. Tematem warsztatów było tworzenie żywego kabla głośnikowego. Zajęcia okazały się bardzo ciekawe. Dowiedzieliśmy się wielu informacji na temat dźwięku, fal dźwiękowych oraz głośnika. I rzeczywiście robiliśmy kabel, który tworzyli uczestnicy warsztatów! Cała grupa uczestnicząca w warsztatach złapała się za ręce tworząc półkole, a osoby stojące na obu końcach trzymały przewody od wzmacniacza. USŁYSZELIŚMY MUZYKĘ! Mieliśmy wykonać to zadanie również w mniejszych grupach, lecz gdy podeszłyśmy do sprzętu coś się uszkodziło – tak bywa z elektroniką.Mimo to było naprawdę fajnie!
Chcemy również podziękować prowadzącym zajęcia – byli bardzo sympatyczni. Studenta Tomka znaliśmy już z wcześniejszych zajęć poświęconych wykrywaczowi kłamstw i jak określiła Zosia to jeden z najsympatyczniejszych studentów :). Członkowie Koła Naukowego ciekawie przybliżyli nam temat i dobrze wytłumaczyli – wszystko zrozumieliśmy. Na koniec poprosiliśmy o wspólne zdjęcie. Mamy je! 🙂

Marysia Jarmołowska, Zosia Staszewska, Ania Szewczyk

[fot. J. Balcerzak]