Wynalazki zgłoszone :)

baner2

12 maja upłynął termin zgłaszania pomysłów na wynalazek w ramach konkursu ogłoszonego przez Akademię Wynalazców im. Roberta Boscha.

Z przyjemnością informuję, że w tegorocznej edycji zgłosiliśmy aż pięć projektów! :). Muszę też dodać, że zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez Organizatora w tym roku nadesłano rekordową liczbę zgłoszeń – 80.
Wszystkie zgłoszone pomysły naszych uczniów są bardzo interesujące, ciekawe, kreatywne i oczywiście niepowtarzalne :). Już teraz szczerze współczuję Akademii Wynalazców pracy przy wyborze 10. finalistów :). Mam nadzieję, że również w tym roku będziemy mogli uczestniczyć w gali finałowej, a uczniowie zasilą szeregi absolwentów Akademii. Stres i emocje, które towarzyszą uczestnikom finału to drobiazg zważywszy na tegoroczne nagrody – są nimi tablety :)! A jakie pomysły mieli w tym roku uczestnicy warsztatów kreatywnych?

1. Shining cover (zespół: PasiKasa),
Kasandra Pasiowie  (2a)
2. Zgniatacz (zespół: Team α),
Szymon Jarłowoski (1a), Julia Kamińska (2b), Paweł Żółkoś (3a), Oliwia Niedziółka (3b)
3. Danka (zespół: Morwa),
Zuzia Wożniak (1a), Asia Mordak (2a)
4. Taca komputerowa (zespół: Dysza),
Maciej Dyszkiewicz (1b)
5.  Rzepy na telefon (zespół: Kubiak Design).
Krzysztof Kubiak (3b)

Na wyniki musimy poczekać do 16 maja. Życzę sukcesu naszym Wynalazcom i trzymam kciuki za udział w kolejnym etapie :).

Na koniec trochę wspomnień – gala finałowa 2013 [link] oraz informacje o Konkursie na wynalazek [link]