Dzień kolorowych (i zdrowych) kanapek :)

IMG_20160530_10124730 maja na zajęciach technicznych królowały kanapki. Uczniowie klasy 2a i 2b mieli do wyboru przygotowanie kanapek lub koreczków według własnego pomysłu. Podczas wszystkich zajęć praktycznych szczególną uwagę zwracaliśmy na higienę oraz przestrzeganie zasad BHP, dzięki temu nasze zajęcia upływały w miłej atmosferze :).
Kanapki i koreczki, a raczej ich składniki stały się również okazją do podsumowania wiedzy z realizowanego w tym roku szkolnym modułu żywieniowego. Po przygotowaniu kanapek przyszedł czas na konsumpcję :).

Przypominamy, że drugie śniadanie w szkole to bardzo ważny posiłek, gdyż dostarcza niezbędnej energii w ciągu dnia, a uczeń w ciągu dnia musi mieć siłę zarówno do nauki, ćwiczeń fizycznych, a także do zabawy podczas przerw.
Dzień kolorowych kanapek – to prawdopodobnie ostatnie zajęcia praktyczne na zajęciach technicznych :).

Zapraszamy do galerii zdjęć: