Bezkonkurencyjni w powiecie :)

Jpeg10 maja w Miasteczku Ruchu Drogowego, przy ul. Sosnkowskiego odbyły się eliminacje powiatowe XXXIX Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W skład drużyny reprezentującej Dzielnicę Ursus weszli uczniowie klasy 2a: Ola Haponiuk, Małgorzata Chaber oraz Michał Haponiuk. Drużyna już 17 maja będzie reprezentowała m.st. Warszawę w kolejnym etapie Turnieju. Zmierzymy się z drużynami powiatów: legionowskiego, otwockiego, warszawskiego zachodniego, nowodworskiego, wołomińskiego, mińskiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grodziskiego, żyrardowskiego. Gratuluję i trzymam kciuki za naszą drużynę, która w ubiegłym roku uplasowała się w eliminacjach rejonowych na III miejscu :). Zapraszam do galerii zdjęć.