„Z technologią za pan brat” – Dzień z Technologią – galeria

IMG_3467 (2)„Z technologią za pan brat” pod takim hasłem odbył się event podsumowujący akcję „Jestem SMART”.
Tego dnia uczniowie wszystkich klas opowiedzieli nam jak można korzystając ze smartfona: uczyć się geometrii, przygotować ciekawą prezentację, uczyć się języka niemieckiego, trafić tam gdzie chcemy, zrobić ciekawe zdjęcie, zakupy on-line, poszukać ważnych informacji, kupić bilet autobusowy itp., itd. 🙂 Całość poprowadziły uczennice z klasy Ia: Marysia Jarmołowska i Kasia Miernicka. Na koniec w wykonaniu uczennic z klasy IA wysłuchaliśmy naszej SMART piosenki „Być SMART to coś więcej jest!”

Zgodnie z obietnicą, Dzień z Technologią stał się również okazją do zaprezentowania prac graficznych, które zostały przygotowane w ramach szkolnego konkursu „Jak być SMART” [link]. Prace zostaną zgłoszone na ogólnopolski konkurs „Jestem SMART” w kategorii grafika. Poznaliśmy także laureatów Weekendowego Konkursu Smartfonowego [link].
W drugiej części naszego eventu prapremierę miały filmy przygotowane przez uczniów na ten sam konkurs, tylko w kategorii film. Filmy są już dostępne na naszym kanale YouTube [link]. Podczas przerwy na holu zapanowała wesoła atmosfera, a do zabawy włączyli się miłośnicy tańca :).

Dziękuję za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia wszystkim uczniom i nauczycielom, a szczególnie wychowawcom, pod okiem których na godzinach wychowawczych przygotowywane były przedstawione dziś scenki. Wydaje mi się, że Dzień z Technologią stał się okazją do odkrycia nowych talentów artystycznych 🙂

Zapraszam do galerii zdjęć z naszego eventu. Za zdjęcia dziękujemy p. Joannie Balcerzak. Krótki materiał filmowy – już wkrótce:).