Najlepsza drużyna Turnieju BRD :)

DSC03821Eliminacje powiatowe XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju w Ruchu Drogowym za nami 🙂 . Eliminacje odbyły się 12 maja w Miasteczku Ruchu Drogowego przy ul. Sosnkowskiego, a drużyna z naszego Gimnazjum, reprezentująca Dzielnicę Ursus uplasowała się na pierwszym miejscu w kategorii szkół gimnazjalnych! To naprawdę duży sukces, ponieważ Małgosia, Ola i Michał są uczniami klasy I.
Wśród konkurencji, z którymi musieli zmierzyć się zawodnicy są m.in. test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, test obejmujący skrzyżowania, pierwsza pomoc, jazda po miasteczku ruchu drogowego oraz tor przeszkód. Bezkonkurencyjni okazaliśmy się w skrzyżowaniach (cała drużyna zdobyła I miejsce) oraz pierwszej pomocy :). Na torze przeszkód najlepszy wynik uzyskał Michał, który zdobył tylko 4 punkty karne!
W klasyfikacji indywidualnej również triumfowaliśmy :). Zawodnicy uplasowali się kolejno na II, III i IV miejscu!
Ten doskonały wynik zobowiązuje. Już za tydzień, 19 maja odbędzie etap rejonowy Turnieju, w którym wezmą udział zwycięzcy eliminacji powiatowych z następujących powiatów: m.st. Warszawy, legionowskiego, otwockiego, warszawskiego zachodniego, nowodworskiego, wołomińskiego, mińskiego, piaseczyńskiego, pruszkowskiego, grodziskiego, żyrardowskiego.
Drużyna już rozpoczyna przygotowania do kolejnego etapu. Zna swoje słabe strony, nad którymi musimy popracować, ale najważniejsze jest to, że stanowimy zgrany zespół :).
Zwycięzcy eliminacji powiatowych, reprezentacja m.st. Warszawy w eliminacjach rejonowych to uczniowie klasy Ia:
Małgosia Chaber (II miejsce w klasyfikacji indywidualnej), Ola Haponiuk oraz Michał Haponiuk (III miejsce w klasyfikacji indywidualnej). Serdecznie gratuluję mojej drużynie – JESTEŚCIE WIELCY – a dopiero w pierwszej klasie 🙂 !
Zapraszam do galerii zdjęć oraz wspominek z poprzednich eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju BRD [2014] [2013].